Děti bez mobilu

Kdo jsme?

Skupina rodičů, dobrovolníků a nadšenců, kteří ve svém volném čase aktivně a smysluplně tráví s dětmi čas.

Kdo nejsme?

Fanatici co zanevřeli na virtuální svět a elektroniku. Víme, že dnešní svět musí být elektronický, i že existuje spousta šikovných aplikací, které usnadňují a pomáhají. Nicméně elektronika umí být spolehlivým pomocníkem, ale i zlým pánem. Je důležité umět tyto hranice včas stanovit.

Co nabízíme?

Smysluplné trávení volného času dětem a mládeži zdarma! V rámci dobrovolnictví ukazujeme dětem alternativu k pasivnímu vysedávání s elektronickými hračkami v rukách.

Cílíme na seznámení a představení budoucích možných povolání s možností vlastního zapojení, v rámci návštěv v domově seniorů sbližujeme věkové kategorie, pomáháme neziskovým organizacím a potřebným, poznáváme a hrajeme si!

Co jsme za rok dokázali?

Za dobu existence (jeden rok) registrováno přes 110 dětí z dobříšska. Uspořádáno na 210 denních akcí a jedna celoroční. Spojili jsme okres.

Co je náš cíl?

Našim cílem je aktivně děti zapojit do reálného světa. Dát jim šanci poznat a vyzkoušet různorodé aktivity zaměřené na vlastní smysly. Dát šanci uspokojit své potřeby pro všechny majetkové vrstvy. Dále zapojit rodiče do volnočasových aktivit dětí, stmelovat rodiny a spojovat národ!

Spojili jsme se a jdeme spojovat dál :-)

© SpojmeCesko.cz 2019 - 2020 | Grafika: Otakar Korolus | Webdesign: Webmasterova.cz