Charitativní akce „Spojme Česko“ byla úspěšně zakončena zapsáním do knihy rekordů dne 23. 6. 2021 v Pelhřimově. Za účasti komisařů z muzea rekordů bylo zástupcům dětského hospice Domu pro Jůlii předáno krásných 150 000 korun. Všem moc děkujeme za podporu!

Děti bez mobilu, nadační fond

Děti bez mobilu

Kdo jsme?

Skupina rodičů, dobrovolníků a nadšenců, kteří ve svém volném čase aktivně a smysluplně tráví s dětmi čas.

Kdo nejsme?

Fanatici co zanevřeli na virtuální svět a elektroniku. Víme, že dnešní svět musí být elektronický, i že existuje spousta šikovných aplikací, které usnadňují a pomáhají. Nicméně elektronika umí být spolehlivým pomocníkem, ale i zlým pánem. Je důležité umět tyto hranice včas stanovit.

Co nabízíme?

Smysluplné trávení volného času dětem a mládeži zdarma! V rámci dobrovolnictví ukazujeme dětem alternativu k pasivnímu vysedávání s elektronickými hračkami v rukách.

Cílíme na seznámení a představení budoucích možných povolání s možností vlastního zapojení, v rámci návštěv v domově seniorů sbližujeme věkové kategorie, pomáháme neziskovým organizacím a potřebným, poznáváme a hrajeme si!

Co jsme za rok dokázali?

Za dobu existence (jeden rok) registrováno přes 110 dětí z dobříšska. Uspořádáno na 210 denních akcí a jedna celoroční. Spojili jsme okres.

Co je náš cíl?

Našim cílem je aktivně děti zapojit do reálného světa. Dát jim šanci poznat a vyzkoušet různorodé aktivity zaměřené na vlastní smysly. Dát šanci uspokojit své potřeby pro všechny majetkové vrstvy. Dále zapojit rodiče do volnočasových aktivit dětí, stmelovat rodiny a spojovat národ!

Spojili jsme se a jdeme spojovat dál :-)

© SpojmeCesko.cz 2019 - 2022 | Grafika: Otakar Korolus | Webdesign: Webmasterova.cz