Charitativní akce „Spojme Česko“ byla úspěšně zakončena zapsáním do knihy rekordů dne 23. 6. 2021 v Pelhřimově. Za účasti komisařů z muzea rekordů bylo zástupcům dětského hospice Domu pro Jůlii předáno krásných 150 000 korun. Všem moc děkujeme za podporu!

Děti bez mobilu, nadační fond

Ptáte se

Jak akce začala?

S nápadem projektu Spojme Česko přišla nezisková organizace Děti bez mobilu, nadační fond. Ačkoliv pochází z Dobříše, nebyla jim lhostejná myšlenka nové výstavby dětského hospice v Brně a rozhodli se pomoci napříč republikou. Celý projekt vymysleli a vyzvali Českou republiku k účasti.

Jak akce probíhala?

Celá akce probíhala v rámci veřejné sbírky, kterou neziskovka (Děti bez mobilu) pořádala. Do akce se zapojily stovky lidí a podařilo se vybrat částku 150 000.-, která doputovala na účet Domu pro Julii. Dění celé akce však značně ovlivnila opatření kolem coronaviru.

Mohu se ještě zapojit?

Akce Spojme Česko nám přijde jako výborný nápad například v podobě dárku k narozeninám, Vánocům pro Vaše blízké. Proto jsme se rozhodli akci převzít a pokračovat v ní. Stále tak máte možnost stát se českým rekordmanem.

 

 

Napsali o nás

Můžete si přečíst, co o nás, naší činnosti i naší první velké akci - rekordní piknikové dece - psala média.

Spojili jsme se a jdeme spojovat dál :-)

© SpojmeCesko.cz 2019 - 2022 | Grafika: Otakar Korolus | Webdesign: Webmasterova.cz